Bitkilerin gelişimi ve verimliliği için en önemli konulardan biri kuşkusuz gübrelemedir. Her bitkinin kendi türüne göre gübreleme işlemi gerçekleştirilmesi gerekir. Bu noktada Ufuk Tarım olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm gübre çeşitlerini hizmetinize sunuyoruz. Bitkilerinizin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi ve istenilen ürünün alınabilmesi adına özel ec kompoze sıvı gübreler kullanılabilir. 

Jel kova gübre olarak da adlandırılan bu gübreler, NPK içeren elementlerden oluşmaktadır. Yani içerisinde azot, fosfor ve potasyum bulunmaktadır. Bitkiyi şelatlı mikro elementlerle zenginleştirerek besin katkısı sağlar. Bu sayede bitkinin köklenme sürecinden büyüme aşamasına kadar gelişimine yardımcı olur. 

Süspansiyon (Jel) Gübre Çeşitleri

Sayfamızda yer alan jel kova gübreler arasında Agronom Çinko 30 bulunmaktadır. Bu gübreler, hasat sonrası bitkilerin besin düzenlemeler için kullanılmaktadır. Aynı zamanda erken dönemlerde de uygulanarak bitkilerin bahara hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Agronom Maxwal 8.30.8 süspansiyon (jel) gübreler ise yüksek oranda fosfor içermektedir. Bitkinin ihtiyaç duyduğu iz elementi olan fosfor gereksinimini karşılamaktadır. 

Zengin gübre çeşitlerinden olan jel gübreler arasında sayfamızda bulunan Agronom Maxwal 17.6.18 + MB ise, bitkinin dal dönemindeki makro ve mikro şelatlı besin ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. 

Süspansiyon jel gübreler bitkinin NPK gereksinimini yüksek düzeyde karşılar. Verimlilik, gelişim ve ürün alınması bazında en önemli besin maddelerini içermektedir. Bu aşamada sayfamızda yer alan Agronom Maxwal 13.0.23 +MB jel gübre, bitkinin bal döneminde kullanılmaktadır. Böylece makro ve mikro besin ihtiyacına yanıt bulmaktadır.

Son olarak bitki için gerekli besin ihtiyacını Agronom Maxwal 13.13.13 + MB jel gübreden karşılayabilirsiniz. Hemen hemen her dönemde kullanıma uygun olan bu gübre sayesinde bitkinizin hızla büyüyüp ürün vermesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Jel Kova Gübre Fiyatları

Bitkilerin besin ihtiyacını karşılamaya yarayan gübreler; toz, sıvı ve jel olarak karşımıza çıkmaktadır. Uygulama kolaylığı ve yüksek düzeyde sağladığı verimlilik ile jel gübreler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu aşamada Ufuk Tarım olarak ihtiyaç duyduğunuz süspansiyon(jel) gübre çeşitlerine en kaliteli düzeyde ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınıza profesyonel çözümler sunarken, ürünlerimiz ile yüksek kalitemizi desteklemekteyiz. Uygun fiyat avantajı sunarak en makul rakamlara en iyi özel ec kompoze sıvı gübreleri satın alabilirsiniz. 

Bitkiler, tıpkı insanlar gibi bakım ve ilgi isterler. Bu yüzden gerekli olan besin ihtiyaçlarının karşılanması için gübrelemeye tabii tutulurlar. Sayfamızda yer alan özel ec kompoze sıvı gübreler ile bitkilerinizin makro ve mikro besin gereksinimlerini yüksek verimlilik odağında karşılayabilirsiniz. Bu sayede bitkiden istediğiniz ürünü hızla alabilir, sağlıkla büyümesini sağlayabilirsiniz. 

Ürünleri pratik bir şekilde satın almak için oldukça cüzzi rakamlar kapsamında sayfamızdan bir tık ile işlem yapabilirsiniz. Fiyat konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz