Bize Ulaşın

Ufuk Tarım Laboratuvarı; 1998 Yılından beri Tarım Sektöründe Analiz, Kontrol, Denetim ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir. Laboratuvarımız TÜRKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)’dan aldığı Akreditasyon Sertifikası ile uluslararası hizmet verme yetkisini almış olup, verdiği analiz sonuçları Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde olmak üzere tüm ülkelerde geçerli sayılmaktadır.

Ufuk Tarım Laboratuvarı ISO 9001 işletim sistemi, TS EN ISO/IEC 17025 standardı ile hizmet vermekte olup Kimyevi Gübre, Organik Gübre tescil için analiz raporları vermekte ve kontrol analizleri yapmaktadır. Bitki Gelişim Düzenleyici (BGD) , mamul/yarı mamul ve son ürün kontrol analizleri de hizmetlerimiz arasındadır.

T.C Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı referans laboratuvarı da olan Ufuk Tarım Laboratuvarı ithalat veya ihracat esnasında uluslararası metotlarla kontrol analizleri yapmaktadır.

Laboratuvarımız; Dr. Halim Aydın yönetiminde, uzman ve profesyonel kadrosuyla, hızlı, izlenebilir ve taahhüt ettiği zamanda analiz sonuçlarını müşterilerine iletmektedir.

Ufuk Tarım Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulu olan Ufuk Tarım Laboratuvarı, her geçen gün değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına, kendini sürekli yenileyerek, danışmanlık esasları doğrultusunda güvenlilik/gizlilik ilkelerini uygulayarak çalışmalarına titizlikle devam etmekte ve ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamaktadır..

DANIŞMANLIK VE HİZMAT ALANLARIMIZ

ORGANİK VE KİMYEVİ GÜBRE ANALİZ RAPORLARI VE TESCİLİ

KİMYEVİ GÜBRE ORGANİK GÜBRE ÜRETİCİ LİSANS BELGELERİ

KİMYEVİ GÜBRE ORGANİK GÜBRE HAMMADE, MAMUL/YARIMAMUL VE NİHAİ ÜRÜN KONTROL ANALİZLERİ

KİMYEVİ GÜBRE ORGANİK GÜBRE İTHALAT, İHRACAT VE DANIŞMANLIK

ZIRAİ İLAÇ BGD ANALİZ, KONTROL VE RUHSATLANDIRMA DANIŞMANLIĞI

ZİRAİ İLAÇ VE BİTKİ GELİŞİM DÜZENLEYİCİ İŞTİGAL İZİN BELGESİ

MİSYONUMUZ

Doğru güvenilir ve Uluslararası kıstaslara uygun teçhizat ve izlenebilir sistemi; ilgili teknolojik gelişmeleri zamanında takip eden çalışanı; tutarlı, tarafsız, güvenilir ve etkili bir yönetim şekli ile müşterilere kaliteli hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ

TS EN ISO/IEC 17025:2017 kapsamında, akredite olmuş, Ulusal ve Uluslararası referans laboratuvarı olmak ve müşteri memnuniyeti, çalışan bağlılığı, tedarikçi güveni ile Türkiye ve Avrupa’daki en başarılı firmalardan biri olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

UFUK TARIM Laboratuvarı Olarak,
Laboratuvarlarının Yetkinliği İçin “Genel Gereklilikler” standardına uygun olarak oluşturulan kalite yönetim sistemine uygun olarak gerçekleştirmeyi,
•Laboratuvar faaliyetlerindeki risk ve fırsatları değerlendirerek sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi,
• Kalite yönetim sistemine ait politika ve prosedürlerin deney çalışmalarında görev alan bütün personel tarafından öğrenilmesini ve uygulanmasını sağlayarak, belirlenen yönetim sistemi hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik olarak yapılacak çalışmalarda standardın esaslarından ödün vermeksizin,
• Yetkinliği eğitimler ile geliştirilmiş personeller ile analizlerin uygun olarak yapılmasını,
• Bilimsel temellere dayalı, iyi mesleki ve teknik uygulamalar ve metrolojik izlenebilirliği olan ölçüm cihazları kullanarak en kısa sürede, en doğru, en hassas şekilde kaliteli ve tarafsız olarak karşılamayı,
• Mesleki uzmanlık alanları ile uzmanlaşarak kalite öngörülü tutarlı, güvenilir, tarafsız olarak test çalışmaları yapmayı taahhüt eder.