Bitkiler de tıpkı insanlar gibi canlı kalabilmek için çeşitli bakımlara ihtiyaç duyarlar. Gübreleme işlemi, yetiştirilen bitki için yapılması gereken en önemli işlemlerden biridir. Bu aşamada doğal gübreler yeterli olmamakla birlikte, birçok yardımcı maddeye ihtiyaç duyarlar.

İşte tam da bu noktada bünyemizde yer alan çeşitli ürünler ile bitkilerinizdeki verimi arttırmanızda en büyük destekçiniz olmaktayız. Ürünlerimiz arasında yer alan bitki gelişim düzenleyicilerinin kök gelişimi ve verime etkisi , oldukça büyük bir yer edinmektedir. Her bitki ve meyveye uygun bitki gelişim düzenleyici ürünlerimiz ile, ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamızda yer alan GİBBEST 31SP, en etkili bitki gelişim düzenleyicilerinin başında gelmektedir. Tek doz ambalajlı olmakla birlikte, kullanım yönüyle avantaj sağlayan bir üründür. İçerdiği dolgu maddeleri sayesinde, etkili sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Salkım bitkiler, üzüm ve  sırık sera domatesleri gibi birçok bitkide kullanılarak, olması gerektiği boyutta yetişmesini sağlamaktadır. Bu sayede meyve ve bitkilerinizin küçük kalması önlenmektedir.

Bitki gelişim düzenleyicilerinin kök gelişimi ve verime etkisi, tohumun çabuk çillenmesi ve yeni sürgün vermesini kapsamaktadır. Bunun yanı sıra meyve ve bitkilerin boyunun uzamasını, olgunlaşmasını da sağlamaktadır. GİBBEST 31SP; marul, kıvırcık, salatalık, yumrulu bitkiler, şeftali, narenciye, kiraz ve çilek gibi aklınıza gelebilecek her meyve ve sebzede kullanıma uygun bir üründür. Kiminde çeşitli uygulamalarla kiminde ise püskürtülerek kullanılan bitki gelişim düzenleyici, meyve ve sebzelerin olgunlaşmasında en büyük destekçi oluyor. Firmamızda yer alan  BESTONİK ve NAFTOCINE gibi düzenleyiciler de, verimliliği artıran ürünler arasında yer alıyor.

Bitki Gelişim Düzenleyicilerinde Ufuk Tarım Ayrıcalığı

Ufuk Tarım olarak, meyve ve sebzelerinizin gelişip olgunlaşmasında gerekli her ürünü hizmetinize sunmaktayız. Bitki gelişim düzenleyicilerinin kök gelişimi ve verime etkisi odağında ihtiyaçlarınıza hem kaliteli hem de etkili çözümler sunmaktayız. Siz de gereksinim duyduğunuz tüm ürünleri sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilir, uygun fiyat konusunda bizlerle iletişime geçerek çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.